21 czerwca 2012

Trzy lata minęły... Sto lat, BOOKS-SILENCE!

Tak, kochani. Dobrze widzicie. Dzisiaj, dwudziestego pierwszego czerwca dwutysięcznego dwunastego roku mija trzeci rok mojej działalności recenzenckiej. Przez ten czas wydarzyło się naprawdę wiele wspaniałych rzeczy. Jak wiecie, początkowo działałam na book-love.blog.onet.pl. W zeszłym roku przeniosłam się na blogspota, i tak właśnie powstało BOOKS-SILENCE, które jest moim ukochanym 'dzieckiem'. Osiągnęłam wiele, ale to głównie dzięki Wam, moim czytelnikom. Chciałam Wam podziękować za to, że ze mną jesteście, niektórzy od samego początku. Dziękuję za wszystkie komplementy, miłe komentarze, odwiedziny. Nawet nie wiecie jak bardzo cenię sobie Waszą opinię, jestem dumna z tego, że doceniacie mnie i moją pasję. Jesteście niezastąpieni. Poznałam wielu naprawdę wartościowych ludzi, z którymi mogę porozmawiać o wszystkim. Nasza blogosfera jest dla mnie drugim domem, nieodłączną częścią mojego życia. Dziękuję kochani za wszystko, co robicie. Dziękuję również wydawnictwom, które mi zaufały. Wszystkie współprace przebiegają na miłych torach, co bardzo doceniam. Przez te trzy lata udoskonaliłam swój warsztat, wypracowałam sobie własny styl. Przeczytałam mnóstwo niesamowitych książek, poznałam wielu świetnych autorów. A co najważniejsze: przez te trzy lata nie minął ani jeden dzień, podczas którego zwątpiłabym w to, co robię. Moja pasja pasją pozostała, nic się nie zmieniło. Wciąż piszę dla siebie i dla Was, dla czystej przyjemności. Lubię to, co robię i niech tak zostanie. Na zawsze. Jeszcze raz: OGROMNIE DZIĘKUJĘ.

Za cudowny rysunek przedstawiający moją karykaturę serdecznie dziękuję Karolinie z jebudubu.blog.pl ;). http://www.facebook.com/jebudubu zapraszam do lubienia, jej twórczość jest genialna :D.

21 komentarze:

Lenalee pisze...

W takim razie życzę Ci kolejnego udanego roku, obfitującego w cudowne książki, nowe recenzje i udane współprace! :) A ta karykatura jest naprawdę urocza. ;3

Julie Wellings pisze...

100 lat! Obyś jeszcze długo była na tym blogu, a karykaturka piękna.xD

Nyx pisze...

Jaaaakaaaaa śliczna karykaturkaaaa <3 Cudna <3

Ja Ci życzę jeszcze wielu lat owocnego blogowania. By była wena i do pisania i do czytania. Mnóstwa rewelacyjnych książek i wielu tych, które pozostaną w Twej pamięci na zawsze. Oprócz tego jeszcze większej ilości stałych czytelników i kasy... na książki :D


PS. Zaraz skrobnę na fejsie coś do Ciebie :D

marichetti pisze...

Serdeczne gratulacje!
1000 lat! 1000 lat! ;)

kamyk pisze...

Wow! 3 lata to kupa czasu - mam nadzieję, że też kiedyś będę mogła pochwalić się takimi urodzinami bloga - póki co pozostało mi czekać na te pierwsze, które już, już niedługo ;) Wszystkiego najlepszego z tejże okazji!

A karykatura fantastyczna - też taką chcę! :D

Hanna pisze...

3 lata... Pięknie, to naprawdę świetny staż w blogosferze. Życzę w takim razie kolejnych lat blogowania i innych sukcesów :)

PS Obrazek piękny!!! *.*

Megajra pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji trzeciej już rocznicy i życzę Ci kolejnych takich urodzin! A karykatura świetna! :D

Agata pisze...

Gratuluję wytrwałości i życzę kolejnych wspaniałych lat poświęconych blogowaniu! :)

Catalina pisze...

a ja życzę Ci, żeby nigdy nie zabrakło weny do czytania i recenzowania książek :)

Fonin pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji trzeciej rocznicy. By było ich jeszcze co najmniej kilka razy tyle.
A karykatura urocza.

versatile pisze...

Serdecznie gratuluję i życzę oczywiście dalszej pasji do prowadzenia bloga! Nie mogę się doczekać kolejnych Twoich recenzji, które wprost uwielbiam :)

kayu manis pisze...

Gratuluje Karuś.!!
Karykaturka urocza. ; 33
I pisz nam więcej pięknych recek. ;*

Dosiak pisze...

Gratuluję tak długiego stażu :) Podczytuje od niedawna Twoje recenzje, ale podobają mi się i myślę, że zagoszczę na blogu na dłużej :) Kilka razy próbowałam dodać Twoją stronę do listy blogów u mnie, ale nie udaje się. Wyświetla się komunikat, że nie można śledzić nowych postów. Wiesz może skąd ten problem?

Domi pisze...

To dużo.. :)

PS. Błagam, nie "dwutysięcznego"...

Jędrzej44 pisze...

Nie odwiedzam cię od 2009 roku, ale od dzisiaj:) Oczywiście, wszystkiego najlepszego i dalszyh sukcesów :)

miqaisonfire pisze...

Naprawdę blogujesz już 3 lata? O kurczę, szmat czasu :) Życzę Ci kolejnych tylu! A Twoja karykatura jest prześliczna! :)

Irena A. Bujak (Bujaczek) pisze...

Ja jak zwykle spóźniona ;)

Życzę Ci więcej takich rocznic i przeżyć związanych z prowadzeniem bloga ;*

Natalia pisze...

Sto lat,sto lat niech pisze,pisze nam ;D

Wszystkiego najlepszego! Strasznie się cieszę,że odkryłam twojego bloga i poznałam tak niezwykłą i utalentowaną dziewczynę jak ty :)

Cinnamon pisze...

Wszystkiego najlepszego! :)) Trzeci rok czynnej blogowej służby to nie lada wyczyn! Nic tylko Ci gratulować i życzyć wielu, wielu lat owocnej pracy ;)
Karykaturka jest zacna! Sama bym taką chciała :3
pozdrawiam serdecznie!

GumcioBook pisze...

Gratuluję wytrzymałości!
Świetna karykatura :D

Bahari pisze...

Twoja podobizna jest przesłodka ;D
Trzy lata to świetny wynik, więc mogę życzyć tylko: oby tak dalej! ;)

Prześlij komentarz